STOJAKI REKLAMOWE

Reklama wizualna dla Twojej firmy?

Poszukujesz
ścianki wystawiennicze? Napisz!

5/5

Formularz wyceny

Oferujemy wykonanie różnorodnych reklam wizualnych z tworzyw sztucznych i nie tylko. Zastanawiasz się nad wyborem reklamy odpowiedniej dla Twojego biznesu? Nie zastanawiaj się i napisz do nas!

Ścianki wystawiennicze z dostawą do​ Nowy Kawęczyn!

Jaką reklamę wizualną wybrać? Jakie ma zalety i wady? Szukasz indywidualnego rozwiązania? Nie wiesz czy taka forma reklamy jest odpowiednia? Napisz, a na wszystkie Twoje pytania odpowiemy!

Nieskończone możliwości

Stojaki realizowane na indywidualne zamówienie. Nietypowy wymiar?
To nie problem!

Ekologia i bezpieczeństwo

Nowoczesne tworzywa sztuczne oraz techniki obróbki materiałów pozwalają na wyroby coraz przyjaźniejsze środowisku.

Błyskawiczna realizacja zamówień

Realizacja nawet w 24h.

Reklama wizualna na wymiar? Tutaj ją znajdziesz!

Ścianki wystawiennicze na zamówienie

Realizacja na zamówienie

Dopasowane rozwiązanie do Twoich potrzeb. Dowolny materiał oraz wykończenie, specjalnie dobrane do wymagań.

Dowolny wymiar

Posiadamy pełnowymiarowe tworzywa sztuczne, a także maszyny do ich obróbki. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać dowolny wzór, a także nadać kształt materiałowi.

Zamówienia od 1 sztuki

Dzięki spersonalizowanemu podejściu do Ciebie, kliencie, jesteśmy w stanie wykonać reklamę wizualną od 1 sztuki, po setki. Potrzeba wykonać próbę realizacji? Dla nas to nie problem!

Trwałość i estetyka

Jakość materiałów największych światowych producentów w połączeniu z nowoczesnymi technikami obróbki i zadruku umożliwiają na wykonanie realizacji na lata. 

O krok bliżej do nowego klienta!

Reklama wizualna to doskonały sposób na zwrócenie uwagi klienta na Twój produkt, czy usługę. 

Nasz zespół pomoże dopasować reklamę wizualną do Twoich potrzeb!

Realizacje od A do Z

Widziałeś realizację, która jest idealna dla Ciebie? Potrzebujesz stworzyć coś unikalnego? Nie ma problemu! Jesteśmy w stanie zrealizować dowolne formy reklamowe od stojaków reklamowych po różnego rodzaju kasetony świetlne, wydruki i wyroby z tworzyw sztucznych. 

Nasz park maszyn pozwala na stworzenie dowolnej formy reklamowej i formatu, zaczynając już od 1 sztuki. 

Szukasz partnera w biznesie? Napisz!

Realizacje

Masz pytanie?

Napisz do nas!

Ścianki wystawiennicze pop-up

Ścianki wystawiennicze to nieodłączny komponent każdego stoiska targowego. To nowoczesne rozwiązanie można bezproblemowo przetransportować autem. Do złożenia wystarczy jedna osoba. Ścianki sprawdzają się na każdym wydarzeniu, na którym trzeba zaprezentować produkt – np.:

  • wywiady,
  • eventy branżowe,
  • konferencje prasowe,
  • tła dla osób przemawiających,
  • degustacje,
  • spotkania promocyjne.

Produkty tego rodzaju umożliwiają efektowny przekaz marketingowy. Dzięki nim, dotarcie do potencjalnych klientów w trakcie różnych eventów, targów i imprez branżowych stanie się łatwiejsze. Rozwiązania takie jak panele reklamowe są niezwykle efektowne oraz nowoczesne.

Ścianka pop-up posiada dużą powierzchnię reklamową, co umożliwia umieszczenie wszystkich istotnych informacji, takich jak logo firmy, wysokiej jakości zdjęcia, hasła reklamowe, istotne komunikaty, założenia, agenda itd. Sprawdzają się one idealnie przy promowaniu konkretnej marki, firmy, działalności, wydarzenia.

Poszczególne modele ścianek pop-up to produkty najwyższej jakości, dopracowane w każdym szczególe. Posiadają one w zestawie trybunkę reklamową oraz oświetlenie, dzięki czemu nasze stoisko będzie się wyróżniać i stanie się jeszcze lepiej widoczne dla potencjalnych klientów.Pamiętaj, że odpowiednio dopracowana ścianka to klucz do sukcesu firmy na targach i eventach, który umocni wizerunek i pozwali zdobyć nowych klientów. Zadbaj o niego i wyróżnij się z tłumu!

Konstrukcja ścianek wystawienniczych

Konstrukcja ścianek wystawienniczych jest solidna – opiera się ona na aluminiowych elementach, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że ich rozłożenie jest możliwe niemalże za pomocą jednego ruchu – tym samym jedna osoba sobie bezproblemowo z tym zadaniem poradzi. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza wtedy, gdy działa się pod presją czasu. Pośpiech i tłok nie będą już przysparzały problemów.

Ścianki pop-up to produkty wielokrotnego użytku. Bez względu na to, czy prowadzisz dużą firmę, czy może małą działalność, to takie rozwiązanie będzie dla Ciebie idealne. Teraz, nawet nie posiadając ogromnego zaplecza, możesz w oryginalny i skuteczny sposób promować swoją markę na eventach, targach i innych wydarzeniach (i to bez ponoszenia za każdym razem dodatkowych kosztów na akcesoria reklamowe).

Nieustannie aktualizujemy ofertę, tak by każdy Klient mógł u nas znaleźć dokładnie to, czego szuka. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji oraz profesjonalną obsługę klienta. Odpowiemy na każde pytanie, zapewnimy wsparcie, doradzimy i pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. Zapraszamy do współpracy- na pewno będziesz zadowolony!

Rodzaje stojaków

Wśród stojaków z plexi znaleźć można wiele rodzajów ze względu na ich zastosowanie. Dostępne są stojaki sklepowe – niezwykle pojemne i stabilne, stojaki na ulotki – pozwalają uporządkować dużą ilość materiałów i je wyeksponować, stojaki jubilerskie – służą głównie jako podstawa lub tło dla biżuterii, stojaki na biżuterię lub podświetlane led – z ogromną siłą rażenia, ale także najbardziej kosztowne produkty.

 

Podsumowując, na rynku znajdziemy mnóstwo różnorodnych stojaków akrylowych. Nie tylko cieszą oko, ale także są pojemne i praktyczne. Można w nich umieścić ulotki, gazetki promocyjne, wizytówki i inne materiały, które zaprezentują ofertę firmy. Takie stojaki zyskują na popularności, zwłaszcza w nowoczesnych firmach, które stawiają na estetykę i szukają innowacyjnych produktów pozwalających na reklamę i marketing. Pozwalają uporządkować bałagan – ulotki znajdziemy w jednym miejscu, co stanowi praktyczne rozwiązanie. Estetyka i trwałość to jedne z głównych cech stojaków informacyjnych.

Stojaki na wymiar

Producenci takich stojaków prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych produktów, z zachowaniem najwyższej jakości. Dostępne są różne wielkości i konstrukcje; stojaki wolnostojące lub do powieszenia na ścianie. Wybór należy do kupującego. Można także zamówić stojaki na zamówienie, co pozwoli zaspokoić potrzeby odbiorcy. Warszawa jest miejscem gdzie znajdziemy niejednego producenta stojaków, warto zapoznać się z ofertami i wybrać najbardziej dogodną dla swojej firmy.

Stabilna konstrukcja

Takie ekspozytory reklamowe służą do promocji różnych gałęzi przemysłu i sprawdzają się przez długi czas. Można także skorzystać z modelu podświetlanego światłem led, co daje lepszy efekt wizualny i przyciągnie odbiorców. Plexi, nawet po długim użytkowaniu, posiada delikatny połysk lub mat i nie traci na jakości, co jest ogromnym plusem. Konstrukcje są wykonane z najwyższą starannością, są lekkie i łatwe do przechowywania. Montaż nie stanowi żadnego problemu, zwłaszcza w przypadku wolnostojących stojaków. Stojaki akrylowe przyciągają wzrok i pełnią funkcje reklamowe.

Zalety stojaków wystawienniczych

Stojaki reklamowe mają w sobie wiele plusów. Ich rozmiar nie należy zazwyczaj do największych, jednak jest to jedna z największych zalet. Zabiegany przechodzień bowiem, często nawet nieświadomie czyta krótkie, konkretne informacje zawarte na reklamie. Wystarczy nawet samo logo firmy, które potem rozpozna, by stać się bardziej wiarygodną, wzbudzającą zaufanie marką. Ponadto, stojaki są specjalnie zaprojektowane, właśnie po to by znajdowały się idealnie na poziomie wzroku przeciętnego człowieka. Nawet dopiero zbliżając się do stoiska, czy siedziby firmy, z daleka możemy dostrzec treści umieszczone na tego typu reklamie. To dodatkowy atut, który jeszcze bardziej uatrakcyjnia tę formę promocji. Wszystko to niewątpliwie przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności firmy oraz do znacznego wzrostu liczby klientów, a tym samym zwiększy zyski. Warto więc zainwestować część funduszy na dobrze wykonaną reklamę, która zaprocentuje w przyszłości.

Struktura reklamy

Co więc umieścić na wydruku, który zostanie umieszczony na stojaku wystawienniczym? Przede wszystkim, warto postawić na proste zdania napisane dużą, czytelną czcionką. Dzięki temu treść będzie łatwo dostępna dla wszystkich, nie sprawi problemu czytelnikowi, a nawet będzie można prościej przeczytać ją w biegu. Co więcej, informacje przedstawione za pomocą ilustracji oraz widoczne logo firmy również są ważnymi elementami, które powinny znaleźć się na grafice reklamowej. Kolejnymi składnikami są odpowiednio dobrane kolory. Każda firma przed przystąpieniem do wykonania kampanii reklamowej powinna określić swoją gamę kolorystyczną. Rozpoznawalność marki przez odbiorców to podstawowy cel reklamy. Konkretne, charakterystyczne kolory wykorzystywane na każdym rodzaju promocji to zapewnienie firmie właśnie tej upragnionej rozpoznawalności. Dlatego kilka stojaków wystawienniczych utrzymanych w tych samych barwach to perfekcyjny dodatek do stoiska. Te wszystkie czynniki z pewnością przyczynią się do przyciągającej uwagę, dobrze wykonanej reklamy.

Stojaki reklamowe na targach i nie tylko

Dzięki dużej mobilności, stojaki mogą być wykorzystywane w dowolnej przestrzeni, a ich transport nie stanowi problemu. Z tego powodu znajdują zastosowanie jako ekspozycje na targach. Stand reklamowy może przybierać różne formy, a w wypadku tych wykorzystywanych na wystawach szczególnie przydatne mogą być:

  • ścianki wystawiennicze
  • roll up’y
  • wyświetlacze (display)
  • plakaty 3D

Wybierając formę reklamy na targi branżowe zawsze trzeba mieć na uwadze konkurencję. Stoisko reklamowe powinno się wyróżniać na tle innych firm i jasno być powiązana z ofertą. Popularne ulotki mogą zostać zastąpione przez pocztówki umieszczane na ściankach wystawienniczych, wraz z katalogami lub innymi biuletynami informacyjnymi. Tak wyposażone stoiska w towarzystwie uśmiechniętego stewarda lub pracownika firmy mogą pomóc zyskać nowych klientów i zwrócić uwagę na markę.

Gdzie zamówić standy reklamowe?

Jeśli chcą Państwo zamówić stojaki z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!