STOJAKI REKLAMOWE

Reklama wizualna dla Twojej firmy?

Poszukujesz
ekspozytorów reklamowych?Napisz!

5/5

Formularz wyceny

Oferujemy wykonanie różnorodnych reklam wizualnych z tworzyw sztucznych i nie tylko. Zastanawiasz się nad wyborem reklamy odpowiedniej dla Twojego biznesu? Nie zastanawiaj się i napisz do nas!

Ekspozytory reklamowe z dostawą do​ Kostomłoty Drugie!

Jaką reklamę wizualną wybrać? Jakie ma zalety i wady? Szukasz indywidualnego rozwiązania? Nie wiesz czy taka forma reklamy jest odpowiednia? Napisz, a na wszystkie Twoje pytania odpowiemy!

Nieskończone możliwości

Stojaki realizowane na indywidualne zamówienie. Nietypowy wymiar?
To nie problem!

Ekologia i bezpieczeństwo

Nowoczesne tworzywa sztuczne oraz techniki obróbki materiałów pozwalają na wyroby coraz przyjaźniejsze środowisku.

Błyskawiczna realizacja zamówień

Realizacja nawet w 24h.

Reklama wizualna na wymiar? Tutaj ją znajdziesz!

Ekspozytory reklamowe i inne formy reklamy wizualnej na zamówienie

Realizacja na zamówienie

Dopasowane rozwiązanie do Twoich potrzeb. Dowolny materiał oraz wykończenie, specjalnie dobrane do wymagań.

Dowolny wymiar

Posiadamy pełnowymiarowe tworzywa sztuczne, a także maszyny do ich obróbki. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać dowolny wzór, a także nadać kształt materiałowi.

Zamówienia od 1 sztuki

Dzięki spersonalizowanemu podejściu do Ciebie, kliencie, jesteśmy w stanie wykonać reklamę wizualną od 1 sztuki, po setki. Potrzeba wykonać próbę realizacji? Dla nas to nie problem!

Trwałość i estetyka

Jakość materiałów największych światowych producentów w połączeniu z nowoczesnymi technikami obróbki i zadruku umożliwiają na wykonanie realizacji na lata. 

O krok bliżej do nowego klienta!

Reklama wizualna to doskonały sposób na zwrócenie uwagi klienta na Twój produkt, czy usługę. 

Nasz zespół pomoże dopasować reklamę wizualną do Twoich potrzeb!

Realizacje od A do Z

Widziałeś realizację, która jest idealna dla Ciebie? Potrzebujesz stworzyć coś unikalnego? Nie ma problemu! Jesteśmy w stanie zrealizować dowolne formy reklamowe od stojaków reklamowych po różnego rodzaju kasetony świetlne, wydruki i wyroby z tworzyw sztucznych. 

Nasz park maszyn pozwala na stworzenie dowolnej formy reklamowej i formatu, zaczynając już od 1 sztuki. 

Szukasz partnera w biznesie? Napisz!

Realizacje

Masz pytanie?

Napisz do nas!

Ekspozytory z plexi i tworzyw sztucznych na zamówienie

Handel w dzisiejszych czasach ma ścisłe powiązanie z reklamą. Wiedzą o tym zarówno wszyscy doświadczeni przedsiębiorcy, jak i stawiający dopiero pierwsze kroki na rynku usług. Każdy z przedsiębiorców pragnący na dłużej zaistnieć na rynku sam wybiera nośnik reklamy. Udanym sposobem na długotrwałą i zapadającą w pamięć potencjalnych odbiorców reklamę są ekspozytory z plexi – przygotowywane przez naszą firmę. Pochwalić się możemy wieloletnim doświadczeniem, jeśli chodzi o projektowanie nośników reklamowych od podstaw i wdrażanie ich w realne krajobrazy polskich miast i miasteczek.

 

Najtańsze, a zarazem najbardziej praktyczne ekspozytory z plexi na zamówienie nabędziecie właśnie u nas. Szeroka oferta, jaką prezentujemy na naszej stronie internetowej, pozwoli na dobranie właściwej formy do własnych oczekiwań i potrzeb. Nasze ekspozytory reklamowe jeszcze bardziej ułatwią Wam dotarcie do Waszego określonego targetu. Reklama na ekspozytorze prezentuje się w bardziej okazały i profesjonalny sposób. Nikt jej nie zedrze, nie zamaluje i nie zniszczy.

Rodzaje ekspozytorów

W naszej ofercie koniecznie polecamy przyjrzeć się różnorodnym rozwiązaniom technicznym, do których należą:

  • Ekspozytory jubilerskie – stosowane w punktach i sklepach jubilerskich wysokiej klasy, ekspozytor jubilerski służy jako podstawa oraz neutralne tło dla wszelkiego rodzaju wyrobów złotniczych, cennych wyrobów biżuteryjnych w postaci kolii, łańcuszków, pierścionków, bransoletek, zegarków, kolczyków i wszystkiego, co zaliczyć można do działu biżuterii
  • Ekspozytory sklepowe – skonstruowane specjalnie z myślą o danej grupie towarowej, świetnie sprawdzające się w sklepach spożywczych oraz wielobranżowych, np. drogeriach, wyróżniają się niezwykle silną stabilnością oraz pojemnością, są świetnym wsparciem dla wystaw sklepowych, gdy umieścić chcemy na nich dużo produktów
  • Ekspozytory na ulotki – pomieszczą dowolną ilość przygotowanych ulotek reklamowych, przyczynią się do zmniejszenia bałaganu, nie trzeba będzie rozkładać ulotek na stołach biurowych, wreszcie znajdą one swoje jedno i właściwe miejsce
  • Ekspozytory na biżuterię – podobne do jubilerskich, biżuterię można na nich eksponować w czasie targów, wystaw oraz aukcji
  • ekspozytory pos – mogą być przygotowywane z tworzyw sztucznych lub z tektury, przeznaczone są na produkty lekkie
  • Ekspozytory podświetlane led – najbardziej rozbudowana forma, także najkosztowniejsza, ale jak najbardziej warta swojej ceny, tego typu formy odnajdują się często w branżach związanymi z nowoczesnymi technologiami komputerowymi oraz multimediami, mają ogromną siłę rażenia w kierunku odbiorcy.

Ekspozytory z pleksi – udana ekspozycja gwarantem sukcesu

Nowatorska produkcja z pleksi pozwala na uzyskiwanie niebanalnych i bardzo interesujących pod kątem wizualnym kształtów. Jako producent wielu nowoczesnych nośników informacji reklamowych z plexiglasu możemy pochwalić się bogatym gronem odbiorców naszych usług oraz produktów nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Wszyscy przedsiębiorcy marzący o długoletniej bytności na rynku usług powinni jak najszybciej zdecydować się na nasze niebanalne ekspozytory reklamowe z pleksi. Warszawa jest miejscem prowadzenia naszej działalności, ale pozostajemy w kontakcie z branżowymi specjalistami pozostałych polskich miast, dlatego wieść o naszej nowatorskiej technologii wytwarzania pmma rozchodzi się w tempie błyskawicznym – ku naszej uciesze.

Gwarant stabilnej konstrukcji

Nasze ekspozytory reklamowe z przeznaczeniem do promocji szerokich gałęzi przemysłu sprawdzają się bez zarzutu przez bardzo długie okresy. W modelach podświetlanych światłem led intensywność promieni świetlnych pod presją czasu i eksploatacji materiałowej nie traci na jakości. Pleksa przez cały czas eksploatowania zachowuje swój delikatny połysk lub mat – w zależności od tego, na jaką strukturę materiałową zdecyduje się nasz Klient.

Plexa w łączona jest metodami grzewczymi lub połączeniami śrubowymi, za każdym razem prezentując najwyższą jakość techniczną oraz wizualną. Szeroka gama nowoczesnych produktów została opracowana tak, by nie było trudności w razie potrzeby transportu i żeby przy zmianie miejsca udostępniania nośnika reklamowego nie trzeba było poświęcać czasu na zbędne prace demontażowe. Wszystkie konstrukcje są lekkie i praktyczne w przechowywaniu w czasie, gdy dana instytucja nie pracuje.

Zamówcie już dziś ekspozytory reklamowe, dzięki którym poszerzycie grono Klientów i Odbiorców Waszych towarów oraz usług.

Najbardziej popularne ekspozytory

Wszelkiego rodzaju ekspozytory np. standy na stoliki bardzo często wykonywane są z materiału typu plexi (zwanej również pleksi, pleksa, pmma, pleksiglas, czy szkło akrylowe). Ogromną zaletą tego typu materiału jest to, że jest to tworzywo, wykazuje doskonałe właściwości fizykochemiczne i jak żadne inne daje się dowolnie formować, a przy tym też zachowuje ogromna trwałość i bardzo estetyczny wygląd przez wiele lat.

 

W ostatnim czasie wzrosła popularność standów i dziś znajdziemy je w praktycznie każdej branży. Warszawa jest jednym z miast, w których najbardziej widać tę zmianę. Pozwalają one na doskonałe wyeksponowanie produktów, sprawiając, że klienci zwracają na nie uwagę. Świetnym rozwiązaniem jest zastosowanie standów na ulotki. Pozwolą one nie tylko je wyeksponować, czy postawić w dogodnym miejscu, lecz również wprowadzą ład i porządek. Ulotki można dowolnie układać, segregować, a cały stand wygląda niezwykle estetycznie, nawet wtedy, kiedy znajduje się na nim duża ilość ulotek. Podobnie rzecz się ma w przypadku standów pod monitory, czy kolumny. Standy multimedialne świetnie radzą sobie też jako ekspozytory informacji – tzw. standy informacyjne. Co więcej, standy ekspozytory pozwalają również na wyświetlanie z powodzeniem na nich obrazów, filmów, reklam. Wówczas mamy do czynienia ze standami multimedialnymi. To odmiana standów, która z miesiąca na miesiąc zdobywa ogromną rzeszę zwolenników, ponieważ w dobie cyfryzacji i nowoczesnego podejścia do technologii, coraz więcej producentów, wystawców, chce przedstawiać swoje usługi i produkty w sposób multimedialny. Wyświetlanie informacji na standach multimedialnych to więc idealne rozwiązanie.

Zalety stojaków wystawienniczych

Stojaki reklamowe mają w sobie wiele plusów. Ich rozmiar nie należy zazwyczaj do największych, jednak jest to jedna z największych zalet. Zabiegany przechodzień bowiem, często nawet nieświadomie czyta krótkie, konkretne informacje zawarte na reklamie. Wystarczy nawet samo logo firmy, które potem rozpozna, by stać się bardziej wiarygodną, wzbudzającą zaufanie marką. Ponadto, stojaki są specjalnie zaprojektowane, właśnie po to by znajdowały się idealnie na poziomie wzroku przeciętnego człowieka. Nawet dopiero zbliżając się do stoiska, czy siedziby firmy, z daleka możemy dostrzec treści umieszczone na tego typu reklamie. To dodatkowy atut, który jeszcze bardziej uatrakcyjnia tę formę promocji. Wszystko to niewątpliwie przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności firmy oraz do znacznego wzrostu liczby klientów, a tym samym zwiększy zyski. Warto więc zainwestować część funduszy na dobrze wykonaną reklamę, która zaprocentuje w przyszłości.

Elegancki wizytowniki

Niezależnie od tego jaką działalność prowadzimy na biurku musi stać wizytownik, w którym będą wizytówki dla klientów. Jako wizytowniki na biurko idealnie sprawdzają się wizytowniki z pleksi.

Wizytownik na biurko z plexi może być wykonany zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Producent Warszawa jest w stanie wykonać wizytownik na stół dokładnie taki, jaki idealnie będzie komponował się z wystrojem wnętrza. Ważne jest, by w wyborze wizytownika kierować się estetyką i stylem, który będzie tworzył idealną całość kompozycyjną z resztą aranżacji biura.

Pleksi jest materiałem, który dzięki swej transparentności idealnie wpisuje się w każdy design. Świetnie współgra z biurem, które będzie nowoczesne, ale i rustykalne, bądź industrialne.

W zależności od potrzeb wizytownik na biurko może być dostosowany do osobistych preferencji zamawiającego. Wizytownik dwustronny, jednostronny, mały, czy duży – wszystko zależy od indywidualnych uzgodnień z producentem. Wizytownik zrobiony na zamówienie będzie idealnie dostosowany rozmiarowo do potrzeb klienta. Dzięki temu wizytówki zrobione na wymiar będą uporządkowane i będą ozdobą biurka, a nie bałaganem do ogarnięcia.

Stojaki reklamowe na targach i nie tylko

Dzięki dużej mobilności, stojaki mogą być wykorzystywane w dowolnej przestrzeni, a ich transport nie stanowi problemu. Z tego powodu znajdują zastosowanie jako ekspozycje na targach. Stand reklamowy może przybierać różne formy, a w wypadku tych wykorzystywanych na wystawach szczególnie przydatne mogą być:

  • ścianki wystawiennicze
  • roll up’y
  • wyświetlacze (display)
  • plakaty 3D

Wybierając formę reklamy na targi branżowe zawsze trzeba mieć na uwadze konkurencję. Stoisko reklamowe powinno się wyróżniać na tle innych firm i jasno być powiązana z ofertą. Popularne ulotki mogą zostać zastąpione przez pocztówki umieszczane na ściankach wystawienniczych, wraz z katalogami lub innymi biuletynami informacyjnymi. Tak wyposażone stoiska w towarzystwie uśmiechniętego stewarda lub pracownika firmy mogą pomóc zyskać nowych klientów i zwrócić uwagę na markę.

Gdzie zamówić standy reklamowe?

Jeśli chcą Państwo zamówić stojaki z plexi w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy lub email. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!